سه شنبه, 07 مهر 1394 ساعت 05:02
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

Mollaei

به نام خداوند جان و خرد                   کزین برتر اندیشه برنگذرد

پیشرفت و اقتدار سرزمین اهورایی مان ایران، وابسته به تولید علم و فناوری در کنار تعهد و خدمت مسئولانه است. لذا بر مبنای تعالیم ارزشمند دینی و مکتبی ما، برای دستیابی به ضرورت های دنیای امروز و حفظ آرمان های ارزشمند اعتقادی مان، باید در جهت دستیابی به فناوری و توسعه فرهنگی و اجتماعی گام برداریم.

دانشجویان عزیز؛ دانشگاه علمی کاربردی حلقه اتصال تجربه، مهارت و فن به دانش نوین و فناورانه است. دانشگاهی کارآفرین که بر مبنای نیازهای هر منطقه ایجاد شده است و به منظورتامین نیروهای کارآمد، مهارت آموز و تکنسین، دوره های مختلف مهارتی را ایجاد نموده است.

جهاددانشگاهی استان پهناور سیستان و بلوچستان نیز بر مبنای رسالت گرانسنگی که برای پیشرفت ایران اسلامی دارد 15 سال است که بصورت ویژه و مستمردر حوزه آموزشهای علمی کاربردی ورود پیدا کرده تا جوانانی مومن و متعهد با دانش علمی و فنی جهت حرکت دادن چرخه توسعه کشور تربیت کند. این وظیفه ارزشمند را پاس می داریم و آغاز سال تحصیلی 95-94 را که همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس و یادآور حماسه ها و دلاوری های شیرمردان این سرزمین در سنگر جهاد است و همچنین تقارن زیبای آن با عید سعید قربان، خدمت همه شما دانشجویان عزیز تبریک عرض می نمائیم . ورود شما را به مرکز آموزش عالی علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی زاهدان به فال نیک میگیریم و امیدواریم اکنون که به برکت خـون شهـدا و در سایه رهبـری خردمنـدانه مقام معظم رهبری و تلاشهای دولت خردورز، زیرساخت های آموزش و پژوهش در کشور فراهم است، با همدلی و هم زبانی ، فضایی همراه با نشاط و پویایی در مرکز علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی زاهدان فراهم آوریم.

بازدید 684 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 04 آبان 1394 ساعت 09:05